پارسی پست بیش از 13 خدمت از پروژه ثبت اسناد و املاک کشور را در بیش از 20 استان به مردم ارائه خواهد داد

پارسی پست بیش از 13 خدمت از پروژه ثبت اسناد و املاک کشور را در بیش از 20 استان به مردم ارائه خواهد داد

 مدیرعامل شرکت پست پیشگامان گفت: شرکت پست پیشگامان(پارسی پست) برای توسعه‌ و تسهیل خدمت‌رسانی به مردم در پروژه ثبت اسناد و املاک کشور در بیش از 20 استان رایزنی کرده است.

دکتر کشورشاهی مدیرعامل شرکت پست پیشگامان از برگزاری نشست هم‌اندیشی مشترک مدیران سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و پارسی پست با موضوع ارائه‌ی راهکارهای هم‌افزایی تسهیل در خدمت رسانی به مردم خبرداد و گفت: شرکت پست پیشگامان(پارسی پست) با انجام خدمات مختلف از پروژه ثبت اسناد و املاک کشور در بیش از ۱۴ استان ورود کرده که درحال حاضر با توجه به تفاهم‌نامه‌ای که مقرر شد پارسی پست بیش از 13 خدمت را در بیش از 20 استان با استفاده از ظرفیت‌های حوزه لجستیکی و پستی خود انجام خواهد داد و در ادامه به سایر استان‌ها تسری پیدا خواهد کرد.

او با بیان اینکه پارسی پست به دنبال ارائه‌ی راهکارهایی برای تسهیل در خدمت‌رسانی به مردم است افزود: این نشست با حضور مدیران و معاونین سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و استان‌ها، مدیران ستادی و استانی پست پیشگامان و هیئت مدیره شرکت برگزار شد که مدیران و معاونین کشوری رضایت بالایی از عملکرد پارسی پست داشتند.

مدیرعامل شرکت پست پیشگامان(تعاونی سهامی عام) با بیان اینکه جلسه‌ای دیگر بعد از این نشست با حضور مدیران استانی و هیئت مدیره پارسی پست برگزار شد؛ اظهار داشت: این جلسه برای همفکری در سیاست‎‌‌گذاری‌ها، برنامه‌ریزی‌های بلندمدت و عملیاتی پیش رو برگزار شد.

در این جلسه اطلاعاتی چون افزایش خطوط درون و برون استانی تحت پوشش پارسی پست، راه‌اندازی خطوط برای توسعه‌ی فعالیت‌های پستی و لجستیکی در چندین شهر، خریداری تعدادی وسیله نقلیه برای توسعه خدمات درون شهری ارائه و همچنین یکسری مدل‌های همکاری توسعه‌ی منافع استان‌ها در حوزه ستادی، رانندگان و نیروی انسانی پیشنهاد داده شد.

مقالات مرتبط