تیم والیبال پیشگامان، ورزش ترکیه را متحیر خود کرد

;

به گزارش روابط عمومی گروه تعاونی پیشگامان، تیم والیبال پیشگامان در این اردو ۱۰ روزه، شش دیدار تدارکاتی با تیمهای ای بی بی، فنرباغچه و ارکاس برگزار میکند.

تیم والیبال پیشگامان با ترکیب مهدی مهدوی، علی مباشری، مسعود رمضانی، مهران زارع، حمیدرضا سوسن آبادی، علی اصغر میرحسینی، مهدی مرندی، اصغر نجفی، لئاندرو آراجو، پائولو فریرا، خسرو فرهادی و حسین زارع شاهی راهی این اردو شده است.

;

گومش ترکیه، دو بار شکست خورد;;;;; ;;;;;;;;;; ;

تیم والیبال پیشگامان در اولین دیدار خود مقابل گومش (toqrol gomosh hane) توانست با نتیجه ۳ بر صفر پیروز میدان شود. پیشگامان در این بازی با نتایج (۲۵ بر ۱۹) و (۲۵ بر ۲۲ )و ( ۲۵ بر ۱۲ )پیروز میدان بود.

عباسعلی میرحسینی، سرمربی تیم پیشگامان در این دیدار تدارکاتی با به کار گیری بسیاری از بازیکنان سعی در این خواهد داشت تا به ترکیب اصلی تیم دست یابد.

بر اساس این گزارش، عباسعلی میرحسینی در این بازی با اجرای تاکیتیک های تمرین شده توانست میزان امادگی تیمش را در اولین بازی رسمی بدست اورد.

در این بازی علی مباشری به دلیل حضور در تمرینات تیم ملی استراحت داشت و از بازیهای آینده پیشگامان در ترکیه به میدان خواهد رفت.

تیم والیبال پیشگامان توانست در دومین دیدار تدارکاتی خود با گومش ترکیه این تیم را شکست دهد و پیروز میدان شود.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان کویر، تیم والیبال پیشگامان در این دیدار توانست با نتیجه ۳ بر صفر گومش را شکست دهد و در دو دیدار پیاپی این تیم را مغلوب کند.

پیشگامانی ها در این دیدار مهدی مهدی پاسور ملی پوش خود را را برای اولین بار در ترکیب خود داشتند.

شهردار شهر گومش با حضور در سالن برگزاری مسابقات به مسوولین باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان خیر مقدم گفت و با آنان دیدار و گفتگو کرد.

;

والیبالیست های پیشگامانی پیروز جدال با بهترینهای جهان ;;;;;;;;;; ;;;;;;;;;;; ;

;تیم والیبال پیشگامان در سومین دیدار تدارکاتی خود در ترکیه و در جدال با فنرباغچه این کشور به پیروزی رسید.

تیم فنرباغچه که از «دانیل باگنولی» یکی از بهترین مربیان جهان بهره میبرد نتوانست مقابل پیشگامانی ها مقاومت کند و نتیجه بازی را ۳ بر یک واگذار کرد.

پیشگامان در این بازی در ستهای دوم، سوم و چهارم و بانتایج ۲۰ بر ۲۵, ۲۱ بر ۲۵, ۱۸ بر ۲۵ پیروز میدان بود و تنها ست اول را با نتیجه ۲۶ بر ۲۴ به فنر باغچه ترکیه واگذار کرد.

شایان ذکر است در تیم فنرباغچه ترکیه «میلکوویچ» صربستانی که در فینال المپیک ۲۰۱۲ به میدان رفته بود، «لئونل مارشال» بازیکن قدرتی زن ومطرح کوبایی تبار وتیم ملی کوبا، «کرنیچ» بازیکن قدرتی زن سابق تیم ملی ایتالیا و همچنین پاسور و سرعتی زن تیم ملی ترکیه عضویت دارند.

;

پیشگامان باز هم غول والیبال ترکیه را شکست داد;;;;;;;;;;; ;;;;;;;;;; ;;;;;;;;;;; ;

تیم والیبال پیشگامان در چهارمین دیدار تدارکاتی خود نیز توانست در یک بازی نفس گیر و سنگین برای دومین بار پیروز میدان لقب گیرد.

والیبالیست های پیشگامان در این بازی با نتیجه ۳ بر ۲ توانستند حریف خود را مغلوب کند.

پیشگامانی در ستهای اول، چهارم و پنجم پیروز میدان شدند و فنرباغچه نیز در ستهای دوم و سوم پیروزی را از آن خود کردند.

در ست پنجم نیز این تیم پیشگامان بود که با بازی برتر و غیرتمندانه خود توانست با امتیازها ۱۹ بر ۲۵، پیروزی را از آن خود کند و پیروز نهایی این دیدار لقب بگیرد.

بر اساس این گزارش علی مباشری که از ناحیه کتف سمت راستش در بازیهای اردوی تیم ملی ب اسیب دیده بود، با جلسات منظم فیزیو تراپی در بهترین کمپهای درمانی ترکیه به مرز آمادگی رسیده و به محض تشخیص کادر فنی و سرمربی تیم به ترکیب اضافه خواهدشد.

;

پیشگامان نایب قهرمان اروپا را درهم کوبید;;;;;;;; ;;;;;;;;;; ;;;;;;;;;;; ;

;تیم والیبال پیشگامان در پنجمین دیدار تدارکاتی خود در ترکیه به مصاف تیم والیبال آرکاس ازمیر رفت و توانست این تیم را با اقتدار شکست دهد.

تیم والیبال پیشگامان در سه گیم پیاپی و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۲ تیم آرکاس ازمیر ترکیه را مغلوب کرد.

تیم آرکاس ترکیه که از بازیکنان سرشناسی چون کوین هانسن پاسور تیم ملی آمریکا، بازیکن سرعتی زن تیم ملی آمریکا و همچنین یک بازیکن انگلیسی تبار که در المپیک ۲۰۱۲ نیز به میدان رفت بهره میگرفت نتوانست هیچ گیمی را در این بازی از آن خود کند.

بر اساس این گزارش، برای اولین بار علی مباشری، ملی پوش تیم والیبال پیشگامان دست به توپ شد و نشان داد از بند مصدومیت رهایی یافته است.

همچنین در این بازی مهدی مهدوی دیگر بازیکن ملی پوش تیم پیشگامان با سرویسهای بی نظیر خود توانست در امتیاز گیری از حریف جزو بهترین بازیکنان باشد.

علی اصغر میر حسینی نیز که از بازیکنان بومی تیم پیشگامان به حساب میآید در بازی با ارکاس نشان داد که حرفهای زیادی برای گفتن دارد.

شایان ذکر است؛ تیم آرکاس ازمیر در فصل ۲۰۱۱- ۲۰۱۲ توانسته بود نایب قهرمان اروپا شود.


تاریخ ثبت: ۲۷ شهریور ۱۳۹۱
بازدید 302