مدیر عامل کیفیت گستر پیشگامان خبر داد: برگزاري دور جدید فعالیتهای آکادمی آموزش پیشگامان

;

به گزارش روابط عمومی گروه تعاونی پیشگامان، امیر احمد سمیعی افزود: در این راستا هیات علمی آکادمی، با تلاش و برنامه ریزی در جهت بالا بردن;; ;بهره وری فنی و اقتصادی در صنایع و کسب و کارهای مختلف، حمایت خود را از تولید ملی و سرمایه ایرانی اعلام می كند و آکادمی تصمیم دارد در خصوص آموزشهای کاربردی و کارگاه های آموزشی در سطوح مختلف برای سازمانها و ادارات دولتی و خصوصی گامی موثر در ارتقاء سطح دانش دراین عرصه بردارد.

به گفته وي، ;برای ارائه آموزش در زمینه تخصصهایی که در آینده نزدیک از سوی شرکت کیفیت گستر پیشگامان اعلام می شود، از طریق نیاز سنجی آموزشی در سازمانها و صنایع مختلف، نیازهای آموزشیشناسایی و مورد مطالعه قرار گرفته و دوره ها را به صورت سفارشی تعریف و تدوین خواهیم کرد تا به هدف و برآورده ساختن نیاز مخاطب نزدیک تر باشیم.

امیر احمد سمیعی همچنین در خصوص یکی از اهداف اصلی این آکادمی گفت: آکادمی پیشگامان یک آکادمی نتیجه گرا خواهد بود که علاوه بر کار کردن بر روی کیفیت برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی و تیم برگزاری که در رأس آن اساتید و متخصصان ما قرار دارند، این نتیجه و اثر بخشی است که حرف آخر را می زند و ما به دنبال نتیجه بعد از کارمان هستیم . وي ادامه داد: ما معتقدیم دوره تقویم های آموزشی سنتی به پایان رسیده و باید با نیاز سنجی آموزشی در سازمان های دولتی و خصوصی، صنایع و کسب و کارهای کوچک و بزرگ، دوره های تخصصی مورد نیاز برگزار شود که تاثیر آن بیش از گذشته در زمینه های علمی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و … قابل لمس باشد.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر مذاکرات مثبتی با چندین شرکت و آکادمی معتبر در تهران و سایر استانها و دو آکادمی در خارج از کشور انجام داده است که پس از بررسی نهایی در آینده نزدیک با برخی از آنها تفاهم نامه مرتبط امضاء خواهد شد، چرا که بر اساس فلسفه تعاونی که زیر بنای مجموعه بزرگ پیشگامان است، ایمان داریم در سایه تعاون و همکاری می توان بیش از پیش از پتانسیل های موجود در زمینه آموزش و بهره وری آن در جامعه استفاده کرد.

وی در پایان افزود: در زمینه آموزش; ظرفیتهای بسیار بالایی وجود دارد و تمامی متخصصان و صاحب نظران که طرحهای آموزشی موثر و تدوین شده ای برای ارائه دارند، مورد حمایت آکادمی آموزش پیشگامان قرار خواهند گرفت.

گفتنی است شرکت کیفیت گستر پیشگامان یکی از اعضای گروه تعاونی پیشگامان است.

;

;

;

;

;

;

;

;

;

;

;

;;


تاریخ ثبت: ۲۱ شهریور ۱۳۹۱
بازدید 263