گرامیداشت روز پیشگامان در اتحاديه تعاون بين الملل

به گزارش روابط عمومی گروه پیشگامان، اتحاديه تعاون بين الملل به عنوان مرجع بین المللی تعاونی های جهان امروز – ۱۷ می ۲۰۱۲ را به عنوان روز گروه تعاونی پیشگامان انتخاب کرد.

گفتنی است شركت تعاوني پيشگامان كوير به عنوان هلدینگ گروه تعاونی پیشگامان ;در اتحاديه تعاون بين الملل عضویت دارد.

;

ترجمه خبر: شرحی بر موفقیت فناوری اطلاعات در ایران

گروه پیشگامان کویر یزد بزرگترین تعاونی فعال در زمینه فناوری اطلاعات در ایران میshy;باشد که در سال ۱۳۷۵ در استان یزد فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت در همان ابتدا فعالیتshy;های خود را گسترش داد و هم اکنون یکی از شرکتshy;های پیشرو صنعت ITو ICTدر ایران است; که قادر به ارائه اینترنت و سیستمshy;های ارتباطی در تمامی استانهای ایران میshy;باشد.

این گروه با داشتن بیش از یک میلیون و پانصد هزار مشترک و همچنین ۲۷ شرکت زیرمجموعه به جهانی شدن میshy;اندیشد و همچنان به اصول چهارگانه خود یعنی توکل، تفکر، تعهد و تعاون تکیه دارد.

شرکتshy;های این گروه درزمینهshy;های مختلفی به فعالیت میshy;پردازند از قبیل: ارائه خدمات اینترنت در سراسر ایران، اولین بانک مجازی کشور، خدمات تلفن بین الملل ( یکی از سه شرکت مجاز در این بخش)، نرم افزارهای تحت وب، سیستمshy;های مدیریتی و پروژهshy;های فیبرنوری چه در داخل ایران و چه در گستره بین المللی.

با گسترش فعالیتshy;های گروه پیشگامان در زمینه صنعت بیمه، راه اندازی سیستم بانکداری جدید و همچنین راه اندازی شبکه فیبرنوری زیردریایی از عمان تا چابهار، شعار این گروه با عنوان ” از یزد برخاسته ایم و به جهان میshy;اندیشیم ” در حال تحقق یافتن است.


تاریخ ثبت: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱
بازدید 306