طراحی و تولید تریبون قابل حمل توسط پیشگامان عصر ارتباطات

تریبون قابل حمل، با بهره‌گیری از دانش و تخصص کاملا بومی متخصصان و کارشناسان شرکت پیشگامان عصر ارتباطات یزد طراحی و تولید شده است.

به گزارش روابط عمومی گروه تعاونی پیشگامان، “هادی خبیری‌پو‌ر” ‌مدیرعامل شرکت پیشگامان عصر ارتباطات یزد از طراحی و تولید تریبون قابل حمل( TRIAMP ) با بهره‌گیری از دانش و تخصص کاملا بومی متخصصان و کارشناسان این شرکت خبر داد.
خبیری پور اظهار کرد: در طراحی مهندسی و منحصر به‌فرد این محصول سعی شده است ‌همه امکانات و قابلیت‌های اساسی و مورد نیاز برای سخنرانی به صورت مجتمع و در قالب یک محصول و راهکار در نظر گرفته شود.
وی ادامه داد: از برجسته‌ترین مزایای این محصول می‌توان به پرتابل بودن (قابل حمل بودن) آن، برخورداری از بلندگوهای مناسب، آمپلی فایر داخلی، تخته سخنران مجهز به میکروفن قابل انعطاف و قابلیت ضبط و پخش صدا از طریق USB اشاره کرد که به خوبی پاسخگوی نیازهای کاربردی ‌برای سخنرانی، برگزاری کلاس‌های آموزشی مجامع، سمینارها و… است.
مدیرعامل شرکت پیشگامان عصر ارتباطات خاطرنشان کرد: همچنین در نظر گرفتن و تعبیه تمامی درگاه های ورودی و خروجی متداول و مورد نیاز کاربر روی این محصول، امکان اتصال و بهره‌گیری تجهیزات جانبی مانند میکروفن بی‌سیم، بلندگوی خارجی، دستگاه ضبط صوت و… را فراهم می سازد.


تاریخ ثبت: ۱۶ شهریور ۱۳۹۹
بازدید 97