حضور پیشگامان کویر آسیا در دهمین کنفرانس فناوری اطلاعات و دانش (IKT 2019)

شرکت پیشگامان کویر آسیا با حضور در دهمین کنفرانس فناوری اطلاعات و دانش (IKT 2019) به ارائه فناوری های نوین این شرکت در زمینه خدمات فنی و مهندسی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی گروه تعاونی پیشگامان انجمن فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات «دهمین کنفرانس فناوری اطلاعات و دانش» را با هدف رشد و توسعه دانش و فناوری اطلاعات و انتقال آخرین تجارب و دستاوردهای پژوهشی و صنعتی در این زمینه با حضور شرکت های تجارت الكترونيك پارسيان، مبين نت، رايتل، پيشگامان كوير آسيا، پارك فناوري اطلاعات، فناپ تلكام،سفير،ارگ جديد، سيمرغ رسانه، شركت خدمات انفورماتيك و پست بانك در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار کردند.

ستار هاشمی معاون نوآوری و فناوری وزیر ارتباطات در این کنفرانس با اشاره به فرصت ها و تهدیدهای هوش مصنوعی در جهان گفت: مطالعه درباره هوش مصنوعی توسط پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات به جهت گیری مسیر تکامل این دانش کمک می کند.
وی افزود: هوش مصنوعی در راستای اهدافی است که در کنفرانس فناوری اطلاعات و دانش مدنظر قرار داده شده است.

شرکت پیشگامان کویر آسیا به عنوان مالک فیبر نوری دریایی و صادرکننده برتر ملی در زمینه خدمات فنی و مهندسی نیز در این کنفرانس به ارایه دستاوردهای خود پرداخت.


تاریخ ثبت: ۱۶ دی ۱۳۹۸
بازدید 39