استاندار یزد در بازدید از بندر خشک پیشگامان:
بندرخشک پیشگامان به توسعه استان یزد کمک می کند

استاندار یزد در بازدید از بندر خشک پیشگامان گفت: ظرفیت های خوب موجود در حوزه خدمات و حمل و نقل در بندرخشک پیشگامان به توسعه استان کمک می کند.

به گزارش روابط عمومی گروه تعاونی پیشگامان دکتر محمد علی طالبی استاندار یزد به همراه معاونان اقتصادی و عمرانی استانداری ضمن بازدید از بخش های مختلف بندر خشک پیشگامان از جمله شهرک حمل و نقل،انبارهای عمومی،سردخانه ۱۸ هزار تنی دومداره،محوطه گمرکی،شانتینگ یارد و ساختمان های اداری با فعالیت های تنها بندرخشک تعاونی کشور آشنا شدند.
استاندار یزد سپس در نشستی با مدیران بندرخشک به بررسی ظرفیت های موجود در این بندر تعاونی پرداخت و با بیان اینکه ظرفیت های خوب موجود در حوزه خدمات و حمل و نقل در بندرخشک پیشگامان به توسعه استان کمک خواهد کرد ،افزود: باید با نظارت دقیق و نیاز سنجی استان یزد از ایجاد ظرفیت های مشابه و موازی در این حوزه ها خودداری شود.
دکتر طالبی موقعیت استان یزد در بحث پدافند غیرعامل را مناسب ارزیابی کرد و نسب به تسریع رشد و توسعه استان ابراز امیدواری نمود.
استاندار یزد همچنین فعالیت های گروه تعاونی پیشگامان در حوزه مسئولیت های اجتماعی و کارآفرینی اجتماعی ارا ارزشمند و قابل تقدیر دانست.


تاریخ ثبت: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
بازدید 254