تاکید استاندار یزد بر لزوم تسهیل در صدور مجوزهای بندرخشک پیشگامان

استاندار یزد در نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان با حضور وزیر نیرو خواستار تسهیل در صدور مجوزهای مورد نیاز بندرخشک پیشگامان شد.

به گزارش روابط عمومی گروه تعاونی پیشگامان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری یزد نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان با حضور “رضا اردکانیان” وزیر نیرو و جانشین فرماندهی ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی در استان‌های یزد و کرمان‌ و هیئت همراه، “محمدعلی طالبی” استاندار یزد، معاونان استاندار، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل حوزه استاندار، فرمانداران و اعضای این ستاد در سالن کوثر استانداری برگزار شد.
طالبی در این نشست با اشاره به اینکه بخش خصوصی و دولت در استان یزد ارتباط بسیار خوبی با هم دارند، گفت: مجموعه‌ مدیریت ارشد استان در یزد خود را در کنار بخش خصوصی می‌داند.
رئیس ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان افزود: با توجه به دستورکارها و مسائلی که در این نشست مطرح شد در رابطه با پیگیری تسهیلات حوزه گردشگری، ‌پیگیری تکمیل پرو‌ژه حمل و نقل ریلی و راه‌آهن استان، اختصاص زمین به پروژه‌های میراث فرهنگی و گردشگری، رفع مشکل مجتمع گلخانه‌ای کمیته ‌امداد حضرت امام خمینی(‌ره) در استان،‌ تسهیل در صدور مجوز مورد نیاز شرکت تعاونی بندرخشک پیشگامان و رفع مشکلات پرورش تیلاپیا در استان و شهرستان بافق، باید اقدامات لازم صورت پذیرد تا بتوانیم از این ظرفیت‌ها در توسعه استان استفاده کنیم.


تاریخ ثبت: ۲۴ شهریور ۱۳۹۸
بازدید 66

شرکت تعاونی پیشگامان کویر تعاونی برتر استانی شد

وزیر تعاون در چهاردهمین دوره تجلیل از تعاونی های برتر استان یزد از شرکت تعاونی پیشگامان تقدیر به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی گروه تعاونی پیشگامان چهاردهمین دوره تجلیل از تعاونی های برتر استان یزد در هفته تعاون با حضور دکتر شریعتمداری وزیر تعاون,کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید و تعاونی های برتر استان یزد مورد تقدیر قرار گرفتند.
شرکت تعاونی پیشگامان کویر یزد نیز در این مراسم به عنوان تعاونی برتر استانی مورد تجلیل قرار گرفت.
وزیر تعاون در این مراسم فعالیت های ارزشمند گروه تعاونی پیشگامان در حوزه های مختلف را ستود و ابراز امیدواری کرد مرکز نوآوری آی تی کشور با همراهی شتابدهنده تعاونی پیشگامان راه اندازی شود.
گفتنی است شرکت تعاونی پیشگامان کویر یزد در سال جاری به عنوان تعاونی برتر ملی نیز مورد تقدیر معاون اول رییس جمهور قرار گرفت.


تاریخ ثبت: ۱۶ شهریور ۱۳۹۸
بازدید 136

وزیر تعاون: تعاونی بودن نقطه قوت بندرخشک پیشگامان است

وزیر تعاون,کار و رفاه اجتماعی ضمن بازدید از بندرخشک پیشگامان در جریان فعالیت های این بندر تعاونی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی گروه تعاونی پیشگامان دکتر محمد شریعتمداری وزیر تعاون,کار و رفاه اجتماعی در سفر به استان یزد از بندر خشک پیشگامان,نخستین و تنها بندر خشک تعاونی کشور بازدید کرد و در جریان روند فعالیت های آن از جمله سردخانه دومداره و منطقه ۸ هکتاری گمرکی در فاز نخست قرار گرفت.
وزیر تعاون در این بازدید از فعالیت های صورت گرفته در این بندر تعاونی تقدیر کرد و تعاونی بودن را نقطه قوت بندر خشک پیشگامان دانست.
شریعتمداری گروه تعاونی پیشگامان را افتخار بخش تعاون کشور دانست و ابراز امیدواری کرد با راه اندازی کامل بندرخشک پیشگامان اشتغال و اقتصاد استان یزد توسعه بیشتری یابد.


تاریخ ثبت:
بازدید 132

پیشگامان،تعاونی برتر ملی کشور شد

شرکت تعاونی پیشگامان کویر یزد، تعاونی برتر کشور در گرایش خدماتی شد.

به گزارش روابط عمومی گروه تعاونی پیشگامان،در آیین تجلیل از تعاونی های برتر ملی در سال ۹۸ از شرکت تعاونی پیشگامان کویر یزد با اهدای تندیس و لوح تقدیر به مدیرعامل گروه تعاونی پیشگامان،توسط معاون اول رییس جمهور قدردانی شد.

دکتر رضایی نژاد در سخنانی در این مراسم تاکید کرد: تعاون می تواند بستر مناسب توسعه در کشور باشد.
مدیرعامل گروه تعاونی پیشگامان بسیج اعتماد و همکاری مردم را در قالب تعاون در شرایط کنونی اقتصاد کشور گره گشا دانست و گفت:همان گونه که در جنگ تحمیلی توانستیم با بسیج اعتقادات مردم پیروز شویم امروز نیز تعاون می تواند بسیاری از مشکلات اشتغال و اقتصاد را مرتفع کند.
در ادامه مراسم با حضور دكتر جهانگيري سامانه تامين مالي خرد رونمايي شد و حاضرین ضمن بازديد از دستاوردهاي تعاون از نزديك با فعاليت هاي بازرگام (سامانه آنلاین فروش میوه و تره بار )آشنا شدند.


تاریخ ثبت: ۱۰ شهریور ۱۳۹۸
بازدید 182

تعاونی ها تقویت کننده کارآفرینی اجتماعی هستند

عضو شورای اقتصاد مقاومتی، تقویت تعاونی ها را زمینه ساز کارآفرینی در جامعه دانست و تاکید کرد: ثبات اقتصاد جز با ایجاد اشتغال حاصل نمی گردد.

به گزارش روابط عمومی گروه تعاونی پیشگامان، محمدرضا رضایی نژاد در آستانه هفته تعاون به اثرگذاری نقش تعاونی های بزرگ در جوامع مختلف اشاره کرد و افزود: در کشورمان نیز تعاونی های فعال مسبب ایجاد تغییرات بزرگ در حوزه های فرهنگی،اجتماعی و اقتصادی بوده اند.
تعاون گر برتر کشوری تجمیع اندیشه های عمل گرا و تجارب ارزشمند را در قالب یک تعاونی مصداق مشورت کردن دانست و با تاکید بر اینکه همواره تفکر تعاونی و گروهی موفق تر عمل کرده است بیان داشت: در اقتصاد که دغدغه همیشه جوامع و حکومت ها بوده است نیز تعاونی می تواند گره گشا باشد.
رضایی نژاد بیکاری را معضل مهم اقتصاد دانست و اشتغال با ثبات در قالب تولید داخلی را راهکار کاهش بیکاری عنوان کرد.
عضو شورای اقتصاد مقاومتی از کارآفرینی اجتماعی به عنوان مدلی از فعالیت تعاونی ها که در آن اشتغال حرف اول را می زند یاد کرد و گفت: اولویت کارآفرینی اجتماعی ایجاد اشتغال بر مبنای موفقیت یک پروژه با بازدهی بالاست.
رضایی نژاد ابراز امیدواری کرد اهمیت دادن به تعاونی ها همان گونه که در قانون پیش بینی شده است سبب تقویت کارآفرینی اجتماعی در کشور شود که ثمره آن رونق تولید،اشتغال ، ثبات اقتصاد و توزیع منافع به همه سهامداران باشد.


تاریخ ثبت: ۷ شهریور ۱۳۹۸
بازدید 164

افتتاح پروژه بزرگ اینترنت و تلفن ثابت پیشگامان بر بستر وایرلس در بهاباد

اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت پیشگامان بر بستر اینترنت در شهرستان بهاباد و روستاهای تابعه آن در هفته دولت به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی گروه تعاونی پیشگامان، با سرمایه گذاری مشترک شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات با فرمانداری و شرکت تعاونی دهیاری های بهاباد، پروژه بزرگ ارائه اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت(NGN) پیشگامان در شهرستان بهاباد در هفته دولت به بهره برداری رسید.
با بهره برداری از این پروژه کلیه نقاط شهرستان بهاباد و روستاهای تابعه آن امکان استفاده از اینترنت پرسرعت و خط تلفن ثابت پیشگامان را از طریق ۲ دکل پرقدرت مخابراتی خواهند داشت.
گفتنی است پیش از این نیز اینترنت پرسرعت ADSL پیشگامان در این شهرستان ارائه شده است.


تاریخ ثبت: ۶ شهریور ۱۳۹۸
بازدید 151

حضور بازرگام در نمایشگاه الکامپ تهران

بازرگام،سامانه آنلاین فروش میوه و تره بار در نمایشگاه الکامپ تهران پذیرای علاقه مندان است.

به گزارش روابط عمومی گروه تعاونی پیشگامان، بازرگام اولین سامانه آنلاین فروش میوه و تره بار در کشور در سالن ۸ نمایشگاه الکامپ تهران در فضایی متفاوت ضمن پذیرش عضویت هم میهنان پیشنهادهایی جذاب برای علاقه مندان خواهد داشت.
بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) از ۲۷ الی ۳۰ تیرماه در محل دایمی نمایشگاه ها بین المللی تهران برپاست.


تاریخ ثبت: ۲۵ تیر ۱۳۹۸
بازدید 297

رضایتمندی مردم هدف اصلی پیشگامان توسعه ارتباطات

مدیرعامل شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات گفت: افزایش کیفیت سرویس های اینترنتی و رضایت مشترکان هدف اصلی این شرکت است.

به گزارش روابط عمومی گروه تعاونی پیشگامان مسعود بمانی پور پایش مداوم عملکرد بخش های مختلف شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات به قصد بهبود کیفیت سرویس های اینترنتی و تامین رضایت مردم را از مهم ترین اولویت های این شرکت دانست.

وی با بیان اینکه ظرفیت ارائه پهنای باند و انتقال دیتای این شرکت به ۱۰۰ گیگابایت افزایش یافته است، از کسب عناوین برتر در ارزیابی های مختلف سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در حوزه های مربوط به کیفیت سرویس و عملکرد در بین اپراتورهای ارتباطات ثابت(FCP) خبر داد و افزود:تلفن ثابت NGN پیشگامان در حال حاضر در استانهای تهران,خراسان رضوی ,یزد,اصفهان,بوشهر و هرمزگان قابل ارائه می باشد.
بمانی پور دریافت تقدیرنامه ۲ ستاره توسط این شرکت در ارزیابی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور را نشان دهنده تلاش همه بخش های این مجموعه در جهت ارتقای کیفیت سرویس های این شرکت از جمله اینترنت ADSL و وایرلس,سرویس LTE و سرویس های تلفن ثابت و پهنای باند دانست.
مدیر عامل پیشگامان توسعه ارتباطات کنترل بهینه کیفیت را از دلایل اصلی رضایتمندی مشتریان این مجموعه دانست و نسبت به گسترش امکانات جهت توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات ابراز امیدواری نمود.


تاریخ ثبت: ۲۲ تیر ۱۳۹۸
بازدید 309

در مراسم روز جهانی تعاون مطرح شد:
تاکید بر اهمیت نقش تعاونی ها در دوران تحریم

وزیر اقتصاد نقش تعاونی ها در دوران تحریم را در گره گشایی از اقتصاد اثرگذار دانست.

به گزارش روابط عمومی گروه تعاونی پیشگامان مراسم گرامیداشت روز جهانی تعاون و بیست و پنجمین سالگرد تاسیس اتاق تعاون ایران با حمایت گروه تعاونی پیشگامان و با حضور فعالان حوزه تعاون کشور در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.
فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد در این مراسم با تاکید بر اهمیت نقش تعاونی ها در دوران تحریم گفت:دشمن در دوران تحریم می خواهد برای تامین و توزیع کالاهای اساسی مردم مشکل ایجاد کند و تعاونی ها در این شرایط می توانند ضمن تبدیل این تهدید به فرصت به افزایش قدرت بخش تعاون در اقتصاد و رسیدن به جایگاه سهم ۲۵ درصدی خود کمک کنند.
علی ربیعی سخنگوی دولت نیز در جمع تعاونگران تعاون را الگوی رشد فراگیر فرهنگی اجتماعی و زندگی حامیانه و همچنین ابزار فقرزدایی دانست و افزود:هدف تحریم ها فروپاشی ذهنی جامعه است و شکست تحریم با انسجام اجتماعی ممکن است که با فراگیر شدن روح تعاون در جامعه میسر خواهد شد.
محمدرضا رضایی نژاد مدیرعامل گروه تعاونی پیشگامان نیز به عنوان کارآفرین و تعاونگر برتر در این مراسم با تحلیل چگونگی کم شدن رابطه مستقیم مردم با تولید و پررنگ شدن نقش بانک ها در این زمینه اقتصاد تعاونی را از دریچه کارآفرینی اجتماعی راه بازگشت مردم به حضور در عرصه تولید و مشارکت دانست و افزود:باید اعتماد مردم را جلب کرد تا با سهیم شدن در اجرای پروژه های بزرگ سرمایه گذاری در آینده را به کسب منفعت آنی ترجیح دهند.
الیاس حضرتی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس نیز از آمادگی مجلس شورای اسلامی برای کمک به بخش تعاون خبر داد.


تاریخ ثبت: ۱۹ تیر ۱۳۹۸
بازدید 299

مدیر سامانه بازرگام:
تضمین کیفیت و قیمت مناسب ویژگی شاخص خرید از بازرگام است

مدیر نخستین سامانه آنلاین فروش میوه و تره بار در کشور گفت: کیفیت مطلوب و قیمت پایین به دلیل حذف واسطه ها ویژگی شاخص خرید از سامانه بازرگام است.

به گزارش روابط عمومی گروه تعاونی پیشگامان,امیرحسین رضایی نژاد با بیان این مطلب افزود: رونق کسب و کارهای جدید که بر پایه فناوری اطلاعات امروزه در همه ابعاد زندگی مردم نفوذ کرده است از یک سو و نیاز خانواده ها به صرفه جویی اقتصادی تمایل به خریدهای آسان و ارزان را در مردم افزایش داده است.
رضایی نژاد خرید میوه و تره بار مورد نیاز خانواده ها از سامانه بازرگام را موجب صرفه جویی در وقت و هزینه آنان دانست و بر تعهد به تضمین کیفیت محصولات این سامانه تاکید کرد.
مدیر سامانه بازرگام به استقبال شهروندان از این استارتاپ موفق و مورد تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اشاره کرد و ابراز امیدواری نمود با گسترش کسب و کارهای نوین و حمایت از آنها گام موثری در راستای رونق تولید وکاهش بیکاری و بهبود شرایط اقتصادی در جامعه برداشته شود.


تاریخ ثبت: ۱۸ تیر ۱۳۹۸
بازدید 296