نوروز، بهانه خوب تجدید همدلی
پیام تبریک مدیرعامل گروه تعاونی پیشگامان به مناسبت سال نو

فرارسیدن عید باستانی نوروز،یادگار ارزنده نیاکان، شکفته شدن تازگی بر شاخه بهار طبیعت و آغاز سال ۱۳۹۸ را به حضور مردم بزرگ و شرافتمند ایران،همشهریان عزیز یزد پر افتخار،سهامداران و مشتریان وفادار و همراه و خانواده بزرگ گروه تعاونی پیشگامان در سراسر میهن پهناور جمهوری اسلامی ایران تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

بهار فرصت خوبی برای تفکر و نگریستن انسان بر کارنامه وجودی خویش از گذشته تا زمان حال است.امری که بزرگان دین نیز برآن تاکیدها داشته اند. فهم فلسفه چرایی وجود اشرف مخلوقات کاری است بس بزرگ و درک این که اصلی ترین هدف از آفرینش بشر پس از عبادت پروردگار کمک به بندگان خداوند است خود نعمت و لذتی بزرگ تر است و “تعاون” زیباترین جلوه خدمت به خلق خداوند است!

گروه تعاونی پیشگامان بیش از دو دهه است که به مدد دستان یاری گر و سخاوتمند مردم عزیز ایران و اعتماد شایسته آنان گام در مسیر شکوفایی اقتصاد و توسعه ایران عزیز و یزد استوار نهاده است و تداوم حمایت،همدلی و همراهی همه آنان که دل در گرو آبادانی این خاک سرافراز دارند را می طلبد.

در این هنگامه تحول طبیعت و به بهانه نوروز، بر خود لازم می دانم مراتب سپاس و قدردانی گروه تعاونی پیشگامان را به حضور همه آنان که با بزرگواری در تحقق اهداف متعالی خانواده بزرگ پیشگامان از هیچ کوششی دریغ ننموده اند به خصوص همکاران عزیزم در همه شرکت های گروه در سراسر ایران،ابراز دارم و تداوم موفقیت ودرخشش در مسیر توسعه کشور را از خداوند بزرگ آرزومندم.

 


تاریخ ثبت: ۵ فروردین ۱۳۹۸
بازدید 157