17 مهرماه روز جهانی پست
آینده درخشان صنعت پست کشور با تکیه بر فناوری های نوین

مدیر عامل پست پیشگامان بادپا به عنوان تنها اپراتور تعاونی پست کشور تاكيد كرد: پست كشور را با بهره‌گیری از ظرفیت تعاونی ارتقا می‌دهیم.

به گزارش روابط عمومی گروه تعاونی پیشگامان، «محمد هادی اسلامی» به مناسبت ۱۷ مهرماه روز جهاني پست در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا – منطقه يزد، با تاکید بر اهمیت مبادله کالا در توسعه اقتصاد دنیا، به نقش فناوری‌های نوین در این حوزه اشاره کرد و افزود: امروزه پست به عنوان یک صنعت اثرگذار در رشد اقتصاد کشورهای در حال توسعه و توسعه‌یافته می تواند با استفاده از زیرساخت‌های هوشمند و جذب قابلیت‌های فناوری‌های نوین تحولی عظیم در عرصه مبادلات کالا و خدمات ایجاد کند.

وي تصریح کرد: به دنبال ارتقای جایگاه پست با بهره‌گیری از ظرفیت تعاونی هستیم و تلاش می‌کنیم قابلیت‌های جدید این صنعت به زودی به شکوفایی برسد.

مدیرعامل تنها اپراتور تعاونی پست کشور ارائه خدمات پستی را نمونه بارز یک فعالیت تعاونی‌محور دانست و ابراز امیدواری کرد: پست در آینده نزدیک نقش مفیدتری در زندگی مردم ایفا کند.

اسلامي در پایان ضمن آرزوی موفقیت و تبریک روز جهانی پست به همه تلاشگران این صنعت اعم از خصوصی و دولتی، خواستار‌هم افزایی و همکاری بیشتر خانواده بزرگ پست کشور شد.

 


تاریخ ثبت: ۱۷ مهر ۱۳۹۷
بازدید 188