نرم افزار شهربین رونمایی شد

نرم افزار شهربین با حضور اعضای شورای شهر، جمعی از مدیران استان و پیشگامان رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی گروه تعاونی پیشگامان، رونمایی از نرم افزار شهربین در صحن علنی شورای شهر اسلامی یزد با حضور اعضای شورای شهر، مدیرعامل شتابدهنده، مدیریت سازمان فاوا شهرداری وجمعی از مدیران گروه تعاونی پیشگامان انجام شد.

درابتدای این مراسم توضیحاتی پیرامون این نرم افزار و نحوه کارکرد مشترکین بر روی تلفن همراه داده شد و اعضای شورای شهر با نحوه کارکرد این پلتفرم آشنا شدند.

پس ازتوضیحات مهندس تاج آبی مدیریت سازمان فاوا در رابطه با زیرساخت های شهرداری و ایجاد بستر شهر هوشمند و ارتباط آنها با سامانه شهربین مهندس کشورشاهی مدیرعامل شتابدهنده پیشگامان به ارائه توضیحات تکمیلی در رابطه با مسائل فنی و پشتیبانی این سامانه به اعضای شورای شهر پرداخت و اظهار امیدواری کرد که این سامانه گام موثری در تحقق شهر هوشمند باشد.

در پایان این مراسم، مرکز پشتیبانی شهربین در سازمان فاوا شهرداری توسط رییس محترم شورا، ریاست کمسیون شهرهوشمند، سرپرست شهرداری و سایر اعضای شورا افتتاح گردید و حاضران با نحوه پشتیبانی و تایید گزارشات ارسالی به شهربین آشنا شدند.

لازم به ذکر است نرم افزار شهربین در جهت تحقق شهر هوشمند با شعار (ذره بین هوشمندشهر) و با هدف ارتباط بیشتر شهروندان با شهرداری یزد جهت مشکلات شهری از طریق پیگیری گزارشات ارسالی شهروندان به شهرداری بصورت آنلاین بر روی این نرم افزار توسط شرکت شتابدهنده پیشگامان ایجاد شده است.


تاریخ ثبت: ۸ مهر ۱۳۹۷
بازدید 251