بازدید مدیران ارشد بانک صادرات از پیشگامان صنعت سبز

مدیر عامل، اعضای هیئت‌مدیره و معاونان بانک صادرات استان یزد در بازدید از شرکت پیشگامان صنعت سبز با محصولات وخدمات اولین تولیدکننده کاغذسنگی در خاورمیانه آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی گروه تعاونی پیشگامان، شرکت تعاونی تولیدی پیشگامان صنعت سبز، اولین تولید کننده کاغذ از سنگ در خاورمیانه مورد بازدید مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و معاونان بانک صادرات استان یزد قرار گرفت. مدیرعامل شرکت پیشگامان صنعت سبز در این بازدید به تشریح کامل صنعت تولید کاغذسنگی و کاربرد محصولات این شرکت در صنایع چاپ، بسته‌بندی و همچنین تبلیغات پرداخت. سمیعی با اشاره به ظرفیت تولید سالانه ۵۰۰۰ تن کاغذسنگی در این واحد تولیدی در مقایسه با میزان واردات بیش از یک میلیون تن کاغذسلولزی، این محصول را یکی از نیازهای آتی در صنعت چاپ و بسته‌بندی خواند و از افزایش میزان تولید کاغذسنگی پیشگامان در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
وکیلی مدیر شعب بانک صادرات در استان یزد نیز به تلاش‌های گروه تعاونی پیشگامان برای راه‌اندازی اولین کارخانه تولید کاغذسنگی در خاورمیانه اشاره کرد و ضمن تأکید بر اهمیت استفاده از محصولات و تولیدات داخلی، نکاتی را در زمینه پیشرفت هر چه بیشتر و همکاری‌های متقابل در زمینه خدمات LC، خرید و فروش اعتباری و … با بانک صادرات خاطر نشان کرد.
گفتنی است کارخانه تولید کاغذ از سنگ پیشگامان با هدف جلوگیری از قطع درختان و صرفه جویی در مصرف آب و به منظور حفظ محیط زیست تاسیس گردیده و در آینده نزدیک با توسعه این صنعت انقلابی بزرگ در زمینه چاپ و بسته بندی ایجاد خواهد شد.


تاریخ ثبت: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶
بازدید 33