“استارتاپ دمو” در روز شنبه ٢٨ بهمن با عنوان شهر هوشمند و با محورهاي امنيت هوشمند، گردشگري هوشمند، آموزش و ارتباطات هوشمند، فروشگاه هوشمند و سایر زمینه های برگزار می شود

یكی از چالش هاي زیست بوم نوآوری و استارتاپی كشور، نبود فرصتها و بسترهای جذب سرمایه است كه رویدادهای “استارتاپ دمو” سعي بر آن دارد این زمینه را برای شركت های نوپا و استارتاپها جهت جذب سرمایه از یك طرف و برای سرمایه گذاران جهت بررسی شركت های آماده و دارای ظرفیت سرمایه گذاری از سوی دیگر فراهم نماید.
اين رويداد با حمايت و همكاري مرکز شتابدهنده نوآوری از مجموعه های معاونت علمي ریاست جمهوری، مرکز فن بازار ملي ایران، پارك علم و فناوري استان يزد و برخی از ذینفعان این حوزه و شتابدهنده پيشگامان در شهر يزد در روز شنبه ٢٨ بهمن ماه با عنوان شهر هوشمند برگزار خواهد شد.
هدف اصلی اين رویداد، مذاکره مستقیم و رودرروی صاحبین ایده و استارتاپها با سرمایه گذاران فعال در زمینه توسعه و راه اندازی کسب و کارهای نوپا مي باشد.
سرمایه گذاران نیز در یک زمان کوتاه، استارتاپ ها را بررسی کرده و پس از برگزاری جلسات خصوصی و بررسی مواردی از جمله میزان پیشرفت ایده، مشتریان جذب شده، حجم بازار، میزان فروش و… به ارزیابی آنها پرداخته و برای سرمایه گذاری در آنها اعلام نظر خواهند كرد. در واقع رویداد استارت آپ دمو حلقه ارتباطی خوبی بین کسب و کارهای نوپا و سرمایه گذاران ایجاد می نماید.
گروه تعاونی پیشگامان به عنوان مجری برگزاری رویداد در نظر دارد جهت تكميل زنجيره ارزش شركت هاي زير مجموعه خود، با بررسی پتانسیل های موجود در استان یزد از نظر فضای کسب و کار و نیروی جوان تحصیل کرده، مستعد، با انگیزه و آشنا به مفاهیم کسب و کارهای نوپا اقدام به برگزاری هفتمین دوره رویداد استارتاپ دمو نموده، و در اين راه به جذب سرمايه استارتاپ ها و رونق اين فضا از كسب و كار نوپا و صاحبان ايده ارزش افرين كمك نمايد.
کارآفرینان، سرمایه گذاران و استارتاپ های علاقه مند به این حوزه می توانند از طریق درگاه اینترنتی www.shetabdehi.com ثبت نام نمایند
لازم ب ذكر است اسكان براي استارتاپها و سرمايه گذاران بصورت رايگان در نظر گرفته شده است و جهت هماهنگي با دبيرخانه به شماره ٠٣٥٣٨٣٠١٧٦٠-٣ تماس حاصل نماييد.


تاریخ ثبت: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶
بازدید 40